Jaki lek na potencje przy nadciśnieniu można stosować?

Nadciśnienie tętnicze krwi to niestety bardzo powszechna choroba cywilizacyjna. Co ważne, dotyka ona nie tylko osób w starszym wieku i może prędzej czy później doprowadzić do zawału sera czy udaru. U mężczyzn pojawi się dodatkowo problem polegający na zaburzeniach erekcji (to wynik zwężenia tętnic narządu płciowego, a więc zmniejszenia elastyczności). Czy mogą oni wtedy zakupić jakiś bezpieczny produkt, który im pomoże? Jaki lek na potencje przy nadcisnieniu warto zastosować?

Leki na bazie silendafilu

Tajemniczy sildenafil to nic innego, jak organiczny związek chemiczny, czyli substancja, która jest podstawowym składnikiem niezwykle popularnej Viagry albo Kamagry. Sprawia, że następuję znacznie lepszy przepływu krwi do prącia. Czy jednak dla panów borykających się z nadciśnieniem lek na bazie tego związku przyjmowany doustnie okaże się na pewno odpowiedni?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest na szczęścia jak najbardziej pozytywna. W dodanej do Viagry instrukcji znajduje się bowiem informacja mówiąc o tym, że sildenafil sam z siebie nie wpływa źle na serce. Nie powoduje nadciśnienia, tylko efektywniejsze krążenie krwi w miednicy małej.

Przeszkodą będę tutaj jednak częste i nagłe skoki ciśnienia (szczególnie w przewlekłej formie) plus wiek ponad 40 lat. Wówczas należy się skonsultować z lekarzem. Tylko on może podjąć decyzję, co do przyjmowania preparatu i ewentualnie dobrać dawkę.

Podsumowanie

Jaki lek na potencje przy nadcisnieniu stosować? Już wiadomo. Ciekawe, że niegdyś sądzono, że środki ze sildenafilem będą służyć tylko do tego, aby rozszerzać naczynia krwionośne (wieńcowe) w celu wyeliminowania nadciśnienia, a nie pomagać panom w ich wstydliwym problemie.

Tymczasem okazało się dość szybko, że nadają się one do czegoś innego. Mianowicie znacznie skuteczniej radzą sobie z rozszerzaniem układu krążenia narządów położonych w miednicy. Czego efektem była wzmocniona, trwająca długo, upragniona erekcja.

Powtórzmy: wspomniane już Viagra i Kamagra nie stanowią żadnego zagrożenia. Mężczyźni nie mają więc czego się obawiać. Oczywiście, jeśli wcześniej ustalą dokładnie, czy na pewno te słynne, szeroko dostępne, leki są w stu procentach kompatybilne z innymi, dodatkowymi produktami. Kiedy tak będzie, to śmiało mogą je zażywać i nadal cieszyć się z udanego życia seksualnego ze swoimi partnerkami.

Uwaga! Najbardziej istotne jest to, aby nie dopuścić do równoległego ich brania z preparatami, które np. zawierają tzw. azotany w kompozycji (chodzi najczęściej o nitroglicerynę).

Redakcja izba-ochrona.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *